יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 שאלות ותשובות על בחירת שערים למתחמי מגורים מגודרים

בין אם יש לכם בית פרטי עם שטח מגודר, ובין אם אתם אחראים על תחזוקת בניין מגורים מוקף גדר, כוועד בית או כחברה מנהלת, אתם צריכים להסדיר עבורם שערים ייעודיים. השערים מספקים את היכולת לקיים בקרת כניסה לשטח הפרטי שבבעלותכם או שנמצא בחזקתכם. על מנת להשכיל לבחור שער מוצלח, מומלץ לבחון אותו על פי אמות מידה עיצוביות, פונקציונאליות ואיכותיות. במקבץ FAQ זה ניתן דעתנו בסוגיות שונות בנושאים אלו.

מהו חומר הייצור הכי מומלץ לשער כניסה?

שערים למתחמים פרטיים הכי כדאי לרכוש מברזל יצוק. שלא כמו אלומיניום או עץ, זהו שער ללא מקדמי שחיקה ובלאי גבוהים ולמעשה זו קנייה חד פעמית שתשרת אתכם שנים רבות ביותר. הברזל מגולוון, כלומר חסין חלודה ומספק את כל מה שצריך בשביל להגן על המתחם.

כיצד כדאי לבחור את העיצוב עבור השער?

במידה וגידרתם את השטח והגדר היא מתכתית, נסו למצוא שער מתכת שקרוב בעיצוב שלו לאותה גדר. גם בתחום גדרות העץ, ניתן למצוא שערי מתכת בגוון ובמפרמט המבני שלהן. שער שהוא המשך ישיר של הגדר משיג עבורכם כמה מטרות:" הוא מערים על פורצים ומעכב אותם עד מציאת המפתן כשהמתחם סגור, ובנוסף מאפשר לכם ליהנות מעיצוב יפה וסוחף כשמתבוננים על חזית המתחם. אנו ממליצים גם לשים לב לפרספקטיבה: במידה והשעה מיועד למתחם קטן מומלץ לבחור אותו דק ואם הוא מיועד למתחם גדול יש לבחור אותו עבה, על מנת שהשילוב הדקורטיבי במרחב ייושם במלואו ולא ייראה מגושם או בלתי מתאים מסיבה אחרת.

אלו פונקציות חשוב שיהיו בשער?

הגרירה שלו  - מומלץ שתהיה קלה כך שכל הדיירים במתחם, גם הקשישים ואלו שכוחם אינו כל כך במותנם יוכלו להשתמש בהתקן בקלות, ממש כמו בדלת הכניסה שלהם. שנית, אנו ממליצים שתהיה בשער ידית – לפחות בחלק הפנימי שלו כך שתוכלו לשחרר אותו בלקות מסגירה. בחלק החיצוני מספיק להטמיע חור מנעול וידית דחיפה ללא אלמנט השפעתי על המנעול. 
 
שערים מהאפיון שהוצג בקובץ FAQ זה הם השערים הטובים ביותר לכל מתחם, בית פרטי כבניין מגורים מגודר. בואו להסדיר את השערים הטובים ביותר האפשריים עבורכם!
 
  
 מידע נוסף תוכלו למצוא באתר אירון דיזיין