יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר
 
 
 
 
 
 
 
shutterstock 44098822
דגם: shutterstock 44098822
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 63408856
דגם: shutterstock 63408856
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 71836804
דגם: shutterstock 71836804
לפרטים נוספים>>
shutterstock 77193646
דגם: shutterstock 77193646
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 87228412
דגם: shutterstock 87228412
לפרטים נוספים>>
  
shutterstock 99419207
דגם: shutterstock 99419207
לפרטים נוספים>>
 

כסאות


מעוניינים לרכוש כסאות איכותיים המתאימים לצרכים שלכם ? במאמר  זה נסקור עבורכם את סוגים שונים של כסאות שניתן לרכוש. כסאות הם עולם ומלואו, ולכל כסא – סיפור משל עצמו. הייעוד של כל כסא שונה במהותו, ולכן בתחום כה רחב נדרש דיון מעמיק המסביר מה הן סגולותיו של כל כסא ולאלו אוכלוסיות הוא מיועד. מאמר זה יסרוק סוגים שונים של כסאות לבעלי דרישות שונות וצרכים שונים, תוך התמקדות במאפייניהם, בחומר מהם הם עשויים, ובדרכי הטיפול בכסאות אלה על מנת שייוותרו שלמים למשך שנים רבות ככל הניתן:


כסאות לפינת אוכל


מדובר בכיסאות מרופדים מבד או מעור, אשר הגפיים שלהם עשויים בדרך כלל מעץ. כיסאות אלו חשובים ביותר לקריאה אודותם בטרם הרכישה שכן היקף הטעויות שהצרכנים עושים איתם – אסטרונומי: כך, למשל, היות והחומר המניע עץ לכדי צורה הוא דבק ומסמרים, יש לקחת בחשבון שהכסא עשוי לחזור ולהתפרק לעצים, ולכן אין לבצע את הפעולות הבאות: לעולם אין לתפוס את הכסא מהמשענת אם ברצונכם להזיזו: רק מגוף הישיבה. כמו כן, מוטב לא להוציא כסאות אלה לשמש אלא להיעזר בריהוט גן.


כסאות לריהוט גן


מדובר בכסאות מעץ קשה יותר מהעץ שתואר בפסקה הקודמת, שכן מדובר בקורות עץ עבות וחזקות מאד, המחוברות אחת לשנייה באמצעוצת דבק SUPER-GLUE 7ומסמרים ענקיים אשר לא מאפשרים את היפרדות החלקים. כסאות אלה נחשבים לעמידים במיוחד, אך בשל הקושי שלהם, חשוב לרכוש עבורם כריות ישיבה נוחות שיונחו על גבם. סוג נוסף של כסאות לריהוט גן הוא כסאות פלסטיק מדגם "כתר" הנחשבים לכסאות זולים יותר. כסאות אלו עלולים להישבר אם מתנדנדים עליהם, ולכן חשוב להימנע מכך.


פריטים מיוחדים


קיימים כל מיני כסאות מיוחדים, אשר חלקם עוצבו על רקע מסורתי כלשהו וחלקם על רקע מקצועי. דוגמאות: כסא צועני: מדובר בכסא העשוי מעץ ברוש לימונים, אשר נצבע אדום, וגוף הישיבה שלו מצופה קש. כסא זה משמש במקור מוזיקאים ספרדים ולטינים המנגנים בישיבה, אך רבים משתמשים בו גם בתור כסא של ריהוט גן בשל כך שהוא עשוי מקורות. בשונה מפריטי ריהוט הגן שנמכרים בישראל, מדובר בזן מיוחד של קורות בעלי קוטר קטן יותר, אך עדיין אלו קורות ולא קרשי עץ כמקובל בריהוט הביתי, מה שמבטיח את העמידות שלהם. דוגמה נוספת ומוכרת יותר היא כסאות הפסנתר: כסאות ללא משענת הניתנים להגבהה על ידי הנגן באמצעות ידית הנמצאת בצד שמאל של הכסא. כסאות אלו מרופדים מעור או בד והגפיים עשויים מעץ.