יצירת קשר
 
 

יצירת קשר
 
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
  
דגם:
לפרטים נוספים>>
 

 חדרי שינה מעץ מלא

 חדרי שינה מעץ מלא שלנו הוא מקום שאנחנו מניחים בו את הראש אחרי יום מפרך, והוא המקום שאליו אנחנו בורחים כדי לקבל קצת פרטיות ושלווה.

מי מאיתנו לא אוהב לחזור הביתה אחרי יום עבודה מפרך, להניח את התיק, ואז לפתוח את דלת חדרי שינה מעץ מלא ולראות חדר מסודר,מסוגנן מרגיע ונינוח? אף אחד!. כולנו אוהבים לחזור הביתה ולהיכנס למקדש הפרטי שלנו,חדרי שינה מעץ מלא. אם אנו רוצים שחדרי שינה מעץ מלא באמת ירגיע אותנו וישרה אווירה נינוחה מומלץ קודם כל לעצב את החדר בצבעים נינוחים. הצבעים המקובלים כיום ברוב חדרי השינה הם לבן,בז',אפור ויש האוהבים גווני תכלת.

מה?לא מספיק צבעוני לכם? אין בעיה! את שאר הצבעים הצבעוניים תוסיפו ע"י מצעים יפים ומסוגננים,שטיחים ותמונות.

המיטה היא חלק מרכזי מאוד בחדר, ולכן חשוב לבדוק שהיא מתאימה לגודל החלל בחדר, כך שיהיו מעברי גישה נוחים למעבר, וכמו כן שיהיה מספיק מרווח לפתיחת דלתות מגירות וכו'. כמו כן מומלץ מאוד להוסיף שידות ליד המיטה; כדי לשמור את החפצים החשובים קרוב לראש,כדי שיהיה מקום להניח את מנורת הקריאה (ולצערנו גם את השעון המעורר). אם ברצונכם לשדרג מעט את המיטה ניתן להשתמש במגוון רחב מאוד של עצים ולהוסיף עיטורים יפיפיים על משענת המיטה.

לחדרי שינה מעץ מלא מגוון רחב של עיצובים: מהעיצובים הכפריים למיניהם ועד למזרח הרחוק.

אם לא בא לכם להתקבע על סגנון מסוים אין שום בעיה, תתפרעו, העיקר שיהיה שילוב צבעים שיגרום לכם להרגיש נוחות מקסימאלית. התאורה בחדרי שינה מעץ מלא היא גם חלק אינטגראלי מעיצוב החדר. מומלץ מאוד להתקין גופי תאורה שניתן לעמעם במידת הצורך כי לפעמים אנחנו לא רק ישנים בחדרי שינה מעץ מלא, ואנו רוצים שהאור לא יהיה חזק מדי שאנחנו סתם קוראים ספר או רואים טלוויזיה אבל לפעמים אנו רוצים אור יותר חזק שאנו מתלבשים,מתארגנים או סתם שרוצים לסדר את החדר.