יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

 הכל על מקלחונים לאמבטיה: חומרי ייצור, עיצוב ותחזוקה נכונה

במאמר שלפניכם תוכלו לקבל את כל המידע על בחירת מקלחונים לאמבטיה. ניתן יהיה לקבל מידע על כל פרט בהתקן הרחצה החשוב ולדעת כיצד לבחור את הכי טוב לחדר הרחצה שלכם. כשאתם נגשים לבחור מקלחונים – הנתונים שחשובים באמת הנם מעטים אך מאד קריטיים לידיעה מוקדמת לפני שמקבלים החלטה.

גודל פרספקטיבי של התא

נתון זה אנו מתייחס למידות המתמטיות של התא אלא למידות הוויזואליות: כשאנו מביטים בתא מקלחון, כמו מה הוא נראה לנו? כמו תא קטן או תא גדול? כשמעצב פנים רוצה לגרום לנו להרגיש שהתא גדול, הוא יתכנן את עיצוב דלתות הזכוכית, עמודי התווך בינן והידיות באופן מאד מסוים: הזכוכית – עבה, עמודי התווך – עבים, הידיות – ארוכות או עבות. במקלחון קטן ההיפך הוא שנכון. כשאתם בוחרים מקלחונים בעלי וויזואליות גדולה עבור תא קטן אתם עושים טעות וגם כשאתם בוחרים מקלחונים בעלי וויזואליות קטנה לתא גדול אתם עושים טעות באותה רמה. רק בחירה של מקלחון עם מידות וויזואליות התואמות לגודל החדר תהיה חכמה ותגרום לו להשתלב עם עיצובי החדר ולא לבלוט (או לדעוך) ביחס אליהם.

מבנה הזכוכית והפרזול

חשוב שיהיה זה מבנה זכוכית מאובטח עם מנגנון למניעת שברי זכוכית. מאד מומלץ לבחור זכוכית שתשמור לכם על הפרטיות, למשל זכוכית בצבע או בהתזת חול ולא בהכרח להשאיר אותה 100% שקופה. מומלץ לבחור פרזול מחומרי מתכת אלחלד, אבן או פלסטיק מוגן שריטות.

חומרי הדבקה וחיבור

בין עמודי הפרזול לפלטת הזכוכית חשוב שתהיה גומייה מתוחה שתבצע את החיבור. יש לוודא שהיא פנימית ולא חשופה ללכלוך מבחוץ. בין הידיות לתא הזכוכית רצוי שתהיה הברגה ותהיה גם הדבקה. חשוב לוודא שמדובר בחומרים איכותיים בעלי עמידה בתקנים מערביים.

תחזוקה נכונה של מקלחונים

מקלחונים מאד חשוב לדעת לתחזק נכון. חשוב לבקש מצוות המוכרים או דרך הנהלת החברה – פרוספקט עם חומרי הניקיון המותרים בשימוש בכל חלק, זכוכית ופרזול כאחד. חשוב לקבל מידע על סוגי השיש הפנימי וניקיונו. מומלץ לנקות מקלחונים אחת למספר שבועות, ואם נעשה שימוש אינטנסיבי יומיומי גם פעם בשבוע. מקלחונים מתוחזקים הם מקלחונים שישמשו אתכם בכיף לזמן רב.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: זכוכית מתחלפת