יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות

יצירת קשר

 מערכת קולנוע ביתי – להבטיח את איכות הצפייה והשמע הביתית הטובה ביותר

אם אתם מעוניינים להכניס לסלונכם מערכת קולנוע ביתי, אתם מבטיחים לעצמכם חוויית מולטימדיה ייחודית. כיום, יש לה משנה תוקף מיוחד, עם הגיעם של מסכי ה- 4K, היחידים שהם בדיוק בגודל ¼ ממסך של בית קולנוע ממוצע ברזולוציית 8K. המשמעות היא חוויית צפייה קולנועית של ממש, שכן בחדר-בית קטן מסך כזה מתפקד בדיוק כמו מסך קולנוע ומספק את החוויה הייחודית והעוצמתית של ישיבה מול מסך גדול. בנוסף, 4K כרזולוציה מספקת תמונה איכותית של צפייה שלא ניתן למצוא בשם גודל אחר, לא ב- FHD ובוודאי שלא ב- HD הסטנדרטי.

להבטיח שמיעה איכותית עם רמקולים מרובי מגנטים

רמקולים מרובי מגנטים הם כאלה שבכל אחד מהם יש מספר פתחי שמע, כל אחד מהם מיוצג על ידי מגנט או רשת מתכתית. רמקולים כאלה מאפשרים לכם לקלוט גם את הצלילים הנמוכים ביותר ולשמוע קולות בס, נקישות עדינות על תוף ועוד כל מיני צלילים שקשה לשמוע בדרך כלל כשהרמקולים הם של הטלפון, המכונית ואפילו של מערכת הסטריאו הפשוטה.

לספק לעצמכם הגברה כמו בבית הקולנוע

עם מגבר איכותי עבור מערכת קולנוע ביתי אתם יכולים להיות בטוחים ששמע-חלש יהיה נחלת העבר. מגבר טוב ייקח אתכם לטווחי השמע הגבוהים ויספק לכם חוויה קולנועית אמיתית של מיצגים טלוויזיוניים מוגברים.

להסדיר Gate לרעשי רקע עם רסיברים איכותיים

הרסיבר מסנן רעשי רקע ובכך מבטיח שהמגבר שלכם תמיד יוציא סאונד נקי, ולא כזה שמשתמשים בו להופעות בדרך כלל. בנוסף, מכשיר הרסיבר מגיע עם סט אפקטים לבחירה, כך שהצלילים המושמעים יתיישרו לפיו. ניתן לשנות אפקט ביעילות ובקלות לכל דורש.

שמירה על התקנה אסתטית בהתאמה אישית לבתיכם

ניתן לחצוב רמקולים בקיר, ולהציב את המגבר והרסיבר במקום שיחסוך לכם מקום, כמו המגירה של האצטבה, ובכך לאפשר גם התקנה אסתטית וגם יעילות. בל נשכח שהביטוי "קולנוע ביתי" מכוון לכך שהדברים ייראו אסתטיים כמו בבית קולנוע, ולכן הקפדה על רכישת ציוד מחנות סטריאו תדאג לכם למערכת קולנוע ביתי שהיא גם איכותית וגם נראית במיטבה ומשתלבת נהדר עם מראה החדר בו היא תמוקם.