יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 ריהוט מעץ ישירות ממחסן עצים – יקר פחות ואיכותי יותר

לא יהיה זה סוד לומר כי ריהוט מעץ הוא אחד הפופולריים בבתי לקוח, בוודאי כאשר מדובר בבית של חובבי עץ. רכישת ריהוט מעץ ישירות ממחסן עצים מספקת לכם את כל הסיבות לחייך. כאשר הרהיטים שלכם נרכשים במחסן עצים, אתם נהנים ממגוון עצום של יתרונות שלא היו לכם אם הייתם רוכשים אותם בחנות רהיטים ברחוב או בקניון.

מחירים נמוכים עבור מוצרים איכותיים

המחירים במחסן העצים אינם מחירים של לקוחות סופיים אלא של משווקי רהיטים ובכך כל אדם שמעוניין להסדיר בביתו רהיט לא יקר יוכל לעשות זאת ביעילות ובקלות. המחירים הנמוכים של השולחנות, הכסאות ועזרי האחסון השונים מאפשרים ליהנות מתשתית עץ מלאה במחירים שלא האמנתם שקיימים בחנויות.

עצים משוחזרים ומפורקים – במחירים חסרי תקדים

ניתן להוזיל את עסקת הרהיטים שלכם אף יותר אם תפנו למחלקת פירוקים. במחלקה זו ניתן למצוא כסאות, שולחנות ועזרי אחסון באיכות חסרת תקדים כמו ברהיטים חדשים. מה בכל זאת ההבדל? מדובר בעצים בשימוש יד שניה ומעלה, שפורקו מברגים ומסמרים בעת ששימשו כגגות כנסיות, ידיות כורסאות וכד'. הטיפול כלל עקירה מכל בורג ומסמר, מילוי חורים וחיזוק הפלטה לשם שימוש חוזר, כולל אימפרגנציה ושימון מחדש עבור עץ ששימש בחוץ. לכן, רכישת ריהוט מעץ ממחלקת פירוקים מביאה תוצאות גם באיכות וגם בתמחור.

הנאה ממבחר גדול של עיצובי עץ

לא רק בחנויות ניתן למצוא מבחר גדול של עיצובים. הדבר קורא גם ובמיוחד כאשר מדובר על רכישה ממחסן עצים. במחסן עצים נהנה הלקוח מעצים שיובאו ממקומות שונים בעולם, חלקם נדירים מאד ומאפשרים לו להשלים את העיצוב אותו הוא תכנן. אם קיבלתם תשובה כמו "אין" מחנות ריהוט עץ בחפשכם אחר עיצוב לבית, סביר שאת הרהיט בצבע שאתם מחפשים תמצאו במחסן העצים.

יציבות ארוכת טווח

הכי חשוב – מדובר במחסן עצים הכפוך לתקני שימור רהיטים מערביים מחמירים. לכן, מי שרוכש ריהוט מעץ במחסן עצים נהנה גם מרמת היציבות הטובה מכולן, כשכל רהיט נשמר למשך הרבה מאד שנים כמו חדש. הדבר חוסך החלות רהיטים ומאפשר לכם ליהנות מהם למשך תקופת שימוש ארוכה ומשמעותית.