יצירת קשר
 
 
שואב אבק רובוטי
  
כיורים
  
כיורי אמבטיה
  
ויטרינות
  
טיפים מקצועיים לבחירת פרגולות
  
מקלחונים
  
רמקולים ורסיברים
  
חדרי ישיבות במשרד
  
פתרונות עיצוב לבית
  
אריחים מצוירים
  
שואב אבק רובוט
  
רמקולים ורסיברים למערכת קולנוע ביתית
  
מסנני אוויר
  
שערים
  
טיפים חשובים לבחירת ארונות מעוצבים
  
טיפים מקצועיים לבחירת ארונות הזזה
  
מערכת קולנוע ביתי
  
קונסולות
  
כסאות מעוצבים במבצע
  
ריהוט מעץ
  
ריהוט חדר אמבטיה
  
שולחנות חוץ מבטון
  
ברזים למטבח ולחדר האמבטיה

יצירת קשר

 שולחנות חוץ מבטון המיועדים להבערת אש באמצעות גז

שולחנות חוץ מבטון משמשים כאמצעי הבערת אש ידידותי לסביבה. בשונה ממדורות וממנגלים, זהו אמצעי מבוקר ומאידך אטרקטיבי מאד לשימוש. מדוע? משום שהוא לא מבעיר כירת גז ולא מבעיר גחלים אלא באמת ובתמים מייצר מדורה גבוהה על גבו וכל זה באמצעות גז בלבד. אם אתם מעוניינים להביא את האורחים שלכם לאירוח מדורה בלי לחרוך את האדמה, עם התקן שולחני ייעודי, זוהי התשתית שאתם צריכים בגינה שלכם.

מבנה בסיסי של ראש השולחן

ראש השולחן עשוי מבטון יצוק מצופה בסילר ובחומרי הברקה. לוחות עץ או מלמין עטפו בעבר את הבטון כאשר היה רטוב ושכב במפעל לפני ייבוש. כעבור 48 שעות הוציאו היצרנית את לוחות העץ או המלמין ונשארו עם מלבן בטון שבעתיד יאפשר הבערת אש במרכזו. הבטון אינו צבוע אלא מתהווה עם הצבע בשלב הערבול, בעודו רטוב, מה שנעניק למשטח של שולחנות חוץ מבטון מראה טבעי ולא כזה שנראה כמו נצבע באופן מלאכותי.

מבנה בסיסי של גוף השולחן

גוף השולחן עשוי מלוחות מתכת אלחלד מכופפים בצורת מלבן בעל שטח המאפשר את חיבור ראש השולחן מהפרק הקודם של מאמר זה. על גבי הלוחות הללו מחברים בריקים או אבנים מעוצבות באמצעות דבק וברגים. השלב הסופי של הבנייה הוא חיבור ראש השולחן לגוף, גם כן באמצעות דבק וברגים ובדיקה שהשולחן עמיד ומוכן לשימוש על ידי הלקוח הסופי. משלב זה ניתן לשווק שולחנות חוץ לשימוש פעיל.

שימוש פעיל בשולחן

שולחנות חוץ מבטון כעת ניתנים לשימוש רציף ופעיל אשר מתהווה באמצעות בעירה של המשטח העליון. היא מתבצעת באמצעות צינורות גז באמצעותם ניתן להבעיר ולהדליק את האש. במקום להדליק להבה כחולה כמו בכיריים של הגז הביתי, מדליקים שלהבת צהובה קטנה שגדלה בתוך מספר שניות ומגיעה להיקף המלא של השולחן. בשל כך שהמדורה נמצאת על השולחן היא לא מגיעה לרצפה ולכן ניתן להשתמש בהתקן בבטחה ללא גרימת נזק. על גבי מדורה זו ניתן לעשות מה שעושים על מדורה רגילה, לצלות תפוחי אדמה, לטגן בצל, לחמם בשר ועוד. המדורה משמשת גם כאמצעי לשבת סביבו ולהתחמם בזמן בילוי קבוצתי מרוכז בין חברים ומכרים.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: מטבחי חוץ מעוצבים